Jdi na obsah Jdi na menu
 


O autorovi(mé maličkosti)

V současné době studuji na  Střední průmyslové Škole  S ochařsko Kamenické (SPŠKS) v hořicích v druhém ročníku těžba a zpracování kamene.Geologii se zabývám zhruba 6-7 let k tomuto koníčku mě přivedl děda jakož to sběratel..a za  to jsem mu vděčný.:) Ze začátku to bylo jen tahání kamínků,vhodných leda do betonu,ale postupem času jsem se naučil postupy potřebné k hledání a opracování..netvrdím že jsem odborník,kolikrát seberu něco co nestojí ani za řeč,ale je to koníček...a nikdo není dokonalí:)

Nebudu unavovat a zdržovat..:) přeju hezké pokoukání a úspěšné zběry...:)

Jinak omluvte pravopis...jsem přece jen technik a né spisovatel..:)Moje maličkost

 

 

Moje maličkost(jiná fotka nebyla)

Chtěl bych tímto poděkovat mému dědovi za podporu a  za  to že mě k tomuto krásnému koníčku dostal...to že mi  přiblížil neživou krásu a že díky němu se mohu hlásit do velké rodiny Šutráků

 

 

Jinak když mě poznáte někde v lomu,nebo na něáké burze klidně můžeme prohodit pár slov..:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdravím kluka stejný krevní skupiny

(Motobaba Iva, 16. 3. 2016 13:58)

Ahoj ? máš jméno? Pěkná webovka, krásné šutříky :-) Češtinu neřeš, umíš jiné věci. Mám pár kousků ze Studence, našla jsem je při svých toulkách se smečkou na lesních cestách v Nové Pace, resp. na Studénce, kam se navážejí v rámci zpevnění. Teď se mi zrovna jeden leští, moc se na něj těším. Šutry sbírám odmala, a to je už hodně dlouho :-)) Měj se a vždycky kolama dolů :-)
Iva z NP

Ach ta čeština

(MUDr J. Bláha, 14. 9. 2013 12:52)

Hochu, když chceš publikovat na webbu, nech si své články někým zkušenějším zkontrolovat. Hemží se to hrubými chybami, nedá se to číst. I sochař by měl umět dobře česky.